Piekares treniņu sistēmas  | TRX FIT piekares sistēma  | PowerSport.lt

TRX FIT piekares sistēma

Preci jums piegādās:2019-12-03
130,99 €
AR PVN

TRX  ir viegla, ērti pārvietojama treniņu sistēma, kuru iespējams uzstādīt jebkurā vietā. Šo unikālo, viegli pārnēsājamo sistēmu izgudrojis bijušais ASV Jūras kājnieks Rendijs Hetriks, un šobrīd to izmanto cilvēki un sportisti visā pasaulē.

Labākis no fitnesa inventāra, ar kuru mājās var iegūt profesionālus rezultātus. To var izmantot jebkurš, kurš vēlas attīstīt spēcīgus vēdera un muguras muskuļus, uzlabot elastību, lokanību, un vispārīgi uzlabot veselības stāvokli.

Pielāgots mājas lietošanas vajadzībām. Komplektā iekļauta kompaktā piekares sistēma, kuru izvedojuši profesionāli treneri, apmācību materiāli, individuālais piekļuves kods treniņu programmām un instrukcijai, durvju enkurs un treniņu plakāts pilnvērtīgiem treniņiem.

Ar šo TRX komplektu tu vari veikt simtiem dažādu funkcionālu vingrinājumu. Uzstādi un lieto mājās, brīvā dabā, viesnīcas numurā - visur, kur vēlies! Uzlabo spēku, lokanību, dziļo vēdera un muguras muskulatūru un vielmaiņu. Iegūsti profesionālu rezultātu jebkur un jebkurā laikā.

TRX komplektā iekļauts:

  1. TRX piekares sistēma;
  2. Instrukcija, kā uzstādīt un sākt darboties ar TRX piekares sistēmu
  3. Individuālais piekļuves kods treniņu programmām un instrukcijai (ar piekļuves kodu pieejami divi 20min augstas intensitātes treniņi, kuros iekļauti vingrinājumi visām ķermeņa muskuļu grupām);
  4. TRX piekares karabīne, lai to varētu uzstādīt jebkurā vietā;
  5. TRX durvju enkurs, uzstādīšanai pie jebkurām izturīgām durvīm;
  6. Viegls maisiņš ērtākai TRX līdz ņemšanai.
Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.