Atlasīt pēc ražotāja Spalding

Spalding ir amerikāņu sporta preču uzņēmums, kuru 1876. gadā Čikāgā, Ilinoisas štatā dibināja Alberts Spaldings (Albert Spalding). Tā galvenais birojs atrodas Bolinggrīnā (Bowling Green), Kentuki štatā. Uzņēmums specializējas vairāku sporta veidu bumbu ražošanā, tomēr vislabāk tas ir pazīstams ar basketbola bumbu ražošanu. Spalding piedāvā arī virkni citus produktus un piederumus, kā, piemēram, beisbola, futbola, softbola, volejbola un amerikāņu futbola bumbas. Savukārt softbola inventāru (bumbas, nūjas un cimdi) piedāvā Spalding meitas uzņēmums Dudley.

Spalding pirmo basketbola bumbu izstrādāja 1894. gadā, un šobrīd ir vadošais basketbola bumbu ražotājs. Kopš 1983. gada tas ir oficiālais bumbu piegādātājs Nacionālajai basketbola asociācijai (NBA). Turklāt uzņēmums apgādā ar bumbām arī Arena futbola līgu (Arena Football League), kas ir amerikāņu telpu futbola līga. Uzņēmums bija viens no pirmajiem, kas izmantoja slavenu sportistu pakalpojumus, lai reklamētu savus produktus, 1951. gadā parakstot ekskluzīvu reklāmas līgumu ar tenisistu Pančo Gonsalesu (Pancho Gonzales).

2006. gadā Spalding un NBA paziņoja par lēmumu izgatavot jaunu NBA spēļu bumbu, kuras pamatā ir savienojošie segmenti un sintētiskais materiāls, nevis āda. Taču daudzi NBA spēlētāji sūdzējās, ka jaunā bumba ir ārkārtīgi slidena, neatlec pietiekamā augstumā un neveikli atlec pret grozu un groza vairogu, kā arī savaino pirkstus.
2007. gada 1. janvārī NBA atgriezās pie ierastajām ādas bumbām.

Basketbola bumbas

Basketbola bumba Spalding TF 50

14,99 €
Basketbola bumbas

Basketbola bumba Spalding NBA Downtown

17,99 €
Basketbola bumbas

Basketbola bumba TF-150 FIBA apstiprināts (5. izmērs)

19,99 €
Basketbola bumbas

Basketbola bumba Spalding Euroleague outdoor

24,99 €
Basketbola bumbas

Basketbola bumba Spalding Teamball L.A. Lakers

27,99 €
Basketbola bumbas

Basketbola bumba Spalding Teamball San Antonio Spurs

27,99 €
Basketbola bumbas

Basketbola bumba Spalding NBA Silver Outdoor

29,99 € 34,99 €
Basketbola bumbas

Basketbola bumba Spalding TF 250

44,99 €
Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.