Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkojumu - veikals sestdienās nestrādā.

Bērnudārzi

SPĒĻU LAUKUMI

 

 

Mūsu bērnu vēlmes ir visdažādākās - vieni sapņo par nokļūšanu uz Mēness, kamēr citi vēlas doties uz cirku. Vienu nedēļu viņi var sapņot par pirātiem un jau nākamajā nedēļā par princesēm. Bērnu fantāzija ir neierobežota, tāpat kā viņu nodarbes. Labākais risinājums bērnu nodarbēm ir āra spēļu laukumi, kuros ir šūpoles, slidkalniņi, kāpšanas sienas, trases un tamlīdzīgs aprīkojums. Arcadia un Rainbow ražotāji piedāvā ne tikai standarta modeļus, bet arī iespēju tos sakomplektēt pēc Jūsu izvēles, t.i., vēlamās krāsas un materiāla (koks, metāls u.c.).

ŠŪPOLES

KĀPŠANAS STACIJAS

              

                  

Šūpoles mīl visi bērni, jo viņus mēdza šūpot viņu mātes. Šūpojoties tiek aktivizētas bērnu sajūtas, kā arī nostiprināts viņu vestibulārais aparāts, kas attīsta un stimulē ne tikai bērna smadzenes, bet arī  koordināciju un līdzsvaru. Labākie šūpoļu zīmoli, kurus pārstāvam, ir Kubler, Rainbow un Arcadia.

Kāpšana palīdz attīstīt bērnu muskulatūru. Mūsu kāpšanas stacijas ir drošas un ieviesīs daudz prieka Jūsu bērnu dzīvē.

BATUTI

   

Bērnu vēlme kustēties, spēlēties un pastaigāties parkā ir neremdējama. Batuti, kas ražoti bērnudārziem, koncentrēs Jūsu bērnu uzmanību, un viņi lēkās līdz spēku izsīkumam. Batuti ir paredzēti ne tikai izklaidei, bet arī palīdz attīstīt koordināciju un stāju. Pieejami 125 x 125 cm un 175 x 250 cm izmēra batuti.

MATRAČI

IEKŠTELPU SPĒĻU STACIJAS

      

Sporta zālēs, kur trenējas bērni, ir jāievēro drošības noteikumi. Matrači un mīkstās porolona formas nodrošinās bērniem iespēju spēlēties drošā vide.

Mēs piedāvājam kāpšanas sienas, bumbu baseinus, spēļu galdus, māksliniecisku nodarbju aprīkojumu utt.

AKTĪVĀS SPĒLES

      

Lielākai daļai bērnu patīk spēles, kur viņiem ir jāskrien un jāmet lietas, kā, piemēram, basketbolā, futbolā un tenisā. Tomēr ir nepieciešamas arī citas spēles, kas attīsta koncentrēšanos un loģisko domāšanu. Tāds sporta veids kā vieglatlētika pasargā bērnu no nepareizas stājas un attīsta lokanību. Mēs piedāvājam nūjas, barjeras, tuneļus utt.

LĪDZSVARS UN SENSORIKA

        

Mēs zinām, ka bērniem patīk kustēties. Viņiem patīk to darīt visu laiku. Ja viņi ilglaicīgi sēž vienā pozā, piemēram, pie datora ekrāna, tiek veicināti nepareizas sēdēšanas pozas ieradumi. Bērniem, kuriem ir mazkustīgs dzīvesveids, būs vājāki muskuļi, problēmas ar muguru un citām ķermeņa daļām.

Mēs ieguldām lielu darbu, lai apmierinātu klientu vēlmes un cerības.

 
Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.