Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkojumu - veikals sestdienās nestrādā.

Stadioni

Tribīnes un soli

Stadioni

Stadionu izbūve ir gana sarežģīts process, kas prasa ne tikai apjomīgu plānošanu, bet arī specifiskas zināšanas. Pirmkārt, jāparūpējas par meliorāciju, drenāžas instalācijām, kā arī piemērotākā laukuma seguma izvēli. Kvalitatīvi un sakopti stadioni ir nepieciešami kā sportistiem, tā viņu atbalstītājiem, jo neviens nevēlas atrasties netīrā un nesakoptā vidē. Pie mums Jūs varat iegādāties visu nepieciešamo tribīņu aprīkojumu, t.sk. konstrukcijas, soliņus un krēslus, jumtus, platformas. Mēs piedāvājam pārvietojamās, moduļu, stacionārās un teleskopiskās skatītāju tribīnes un solus.

Stacionārās tribīnes lielākoties izmanto profesionālā sporta stadionos. Metāla konstrukcijas ir izgatavotas no kvadrātveida profiliem ar dekoratīviem blīvēšanas vāciņiem to galos. Ir iespējams izvēlēties gan pulverkrāsošanas, gan karstās cinkošanas pārklājuma metodi. Eja starp rindām ir 40 cm plata, un tā ir izgatavota no neslīdoša materiāla. Krēsli tiek izgatavoti no dobja polikarbonāta vai cita veida plastmasas. Krēslu augstums ir 32 cm, platums - 43 cm. Gan tribīņu krāsa, gan izmērs ir atkarīgi no Jūsu izvēles.

Teleskopiskās tribīnes.  Tās ir izvelkamas un uzstādītas uz speciāliem gumijotiem riteņiem, kas nebojā stadiona segumu. Sēdvietu augstums nedrīkst pārsniegt 29 cm. Vienā četrrindu teleskopiskajā tribīnē ir 42 sēdvietas. Tās garums ir 255-335 cm, platums – 540 cm.  Rindas un sēdvietas var tikt numurētas pēc individuālas izvēles. Sēdekļi un soli tribīnēs tiek uzstādīti pēc pieprasījuma atkarībā no katra projekta specifikas un katra klienta individuālajām vēlmēm.

BARJERAS

ŠĶĒPI, DISKI

      Stadioni

Stadioni

Mēs piedāvājam visu sportistiem nepieciešamo aprīkojumu: barjeras, statīvus, starta moduļus. Mēs sadarbojamies ar labāko vieglatlētikas aprīkojuma ražotāju POLANIK. Šis uzņēmums jau vairāk nekā 40 gadus ražo sporta aprīkojumu. Uzņēmums ir plaši pazīstams ar šķēpu, disku un barjeru ražošanu. Šobrīd ir uzsākta arī apģērba un tribīņu ražošana un uzstādīšana.  1991. gadā Polanik kļuva par IAAF (Starptautiskās sportistu federācijas) šķēpu zīmolu.

Mēs piedāvājam visu nepieciešamo vieglatlētikas aprīkojumu: diskus, lodes, šķēpus utt. Piedāvājumā esošais aprīkojums ir piemērots gan profesionāliem sportistiem, gan amatieriem.

Stadioni

SPORTA TĪKLI

Stadioni

Futbola vārtu tīkli. Mēs piedāvājam baltus, kas ir vispopulārākie, zaļus un melnus futbola vārtu tīklus. Tīkli atšķiras ar ražošanas tehnoloģiju un materiālu. Labākie tīkli ir izgatavoti no bezmezglu polipropilēna.

Handbola vārtu tīkli. Parasti to izmērs ir 3 x 2 m. Tie ir dažādu krāsu, kā arī var būt daudzkrāsaini. Vislabākie un stiprākie tīkli ir izgatavoti no bezmezglu polipropilēna, kā arī no poliestera.

Tenisa un badmintona tīkli. Mūsu plašajā piedāvājumā ir ekonomiski un augstas kvalitātes tīkli. Pie mums iespējams iegādāties arī aizsargtīklus, kas neļauj bumbiņai izkrist ārpus kortiem.

Basketbola grozu tīkli. Tīklam jābūt vismaz 40 cm garam, bet ne garākam kā 45 cm.

Volejbola tīkli. Izmēri ir atšķirīgi – pludmales volejbolam 8,5 x 1 m un iekštelpu volejbolam 9,5 x 1 m.

MĒS SADARBOJAMIES TIKAI AR TĀDIEM UZŅĒMUMIEM, KAS PASAULĒ IEMANTOJUŠI LABU SLAVU, TĀDĒĻ MĒS GARANTĒJAM PRODUKTU KVALITĀTI UN DROŠĪBU, KAS IR ATBILSTOŠA STARPTAUTISKAJIEM STANDARTIEM.

Stadioni

Disku mešanas un lodes grūšanas sektori

Ģērbtuves

Stadioni

Stadioni

Mēs piedāvājam aizsargtīklus lodes grūšanas un disku mešanas sektoriem, kas nodrošina drošību un norobežo apkārtesošās personas no mešanas sektora. Aizsargtīklu ražotāji, ar kuriem sadarbojamies, ir Polanik, Manfred Huck u.c. Standarta augstums ir 5 m, bet mēs varam piedāvāt arī citus izmērus.

Jaunums – pārvietojamās ģērbtuves. Viens modulis ir paredzēts divām futbola komandām. Pārvietojamās ģērbtuvēs pieejamas vispārējas ērtības, apgaismojums, elektrība un ventilācija. Ir pieejamas arī tādas ģērbtuves, kurās ir tikai soli un pakaramie. Lai uzstādītu pārvietojamās ģērbtuves ir nepieciešama līdzena virsma.

PIEPŪŠAMIE GAISA KUPOLI

Stadioni

Mēs piedāvājam piepūšamus gaisa kupolus, kas pārsedz baseinus, tenisa kortus, slidotavas, riteņbraukšanas trases un ūdens atrakciju parkus. Šie kupoli ir ļoti izturīgi un ražoti no materiāliem, kuru gaismas caurlaidība nav mazāka kā 50 %, tādejādi tiek samazināta nepieciešamība pēc mākslīgā apgaismojuma, kas palīdz ietaupīt naudas līdzekļus.

 

Stadioni

Mini Basket Inter-Play

2 300,00 €
Stadioni

Basket Inter-Play

2 750,00 €
Stadioni

Mini American Basket Inter-Play

2 750,00 €
Stadioni

American Basket Inter-Play

3 200,00 €
Filtrēt

Zīmoli

Cena

0,00 € - 65 501,00 €
Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.