Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkojumu - veikals sestdienās nestrādā.

Atlasīt pēc ražotāja SUUNTO

Suunto zīmols tika dibināts Somijā pirms vairāk nekā 80 gadiem, kad augstākā līmeņa orientēšanās sporta piekritējs un dedzīgs ārtelpu aktivitāšu entuziasts Tomass Vohlonens (Tuomas Vohlonen) izgudroja kā masveidā ražot kompasus, kas pildīti ar šķidrumu.

BAGĀTĪGA VĒSTURE

SPORTA PULKSTEŅI ROKU DARBA KVALITĀTE
SUUNTO SUUNTO SUUNTO

20. gs. piecdesmitajos gados Suunto uzsāka ražot orientēšanās sporta un jūras kompasus.

20. gs. astoņdesmitajos gados Suunto kļuva par pasaules līderi niršanas instrumentu ražošanā.

1997. gadā tika laists klajā pirmais pulksteņa izmēra niršanas dators ''Suunto Spyder''.

Šobrīd SUUNTO ražo sporta pulksteņus sportistiem, skrējējiem un piedzīvojumu meklētājiem. Pulksteņus galvenokārt izmanto dažādos sporta veidos un skriešanā un tie ir aprīkoti ar GPS atrašanās vietas noteicēju un pulsometru. Visiem pulksteņiem ir uzlādējama baterija. SUUNTO piedāvā arī izturīgus pulksteņus ārtelpu aktivitātēm, kuriem nav GPS, bet ir baterija, ko lietotājs pats var nomainīt.

Suunto preces vēl joprojām ražo Somijā. Lielākā daļa preces ir roku darbs – tās ar lepnumu tiek darinātas uzņēmuma vadošajā rūpnīcā netālu no Helsinkiem. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt piedzīvojumu meklētājus un sporta entuziastus ar vislabāko aprīkojumu, lai izzinātu un iekarotu jaunas teritorijas no augstākajiem kalniem līdz dziļākajiem okeāniem.

Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.