Stadionu segumi

Regupol® lejamie segumi stadioniem, skolu sporta laukumiem, sporta zālēm. Regupol® skriešanas celiņi kvalitātes ziņā ir paši labākie sintētisko grīdas segumu konkurencē. Šie celiņi ir ražoti saskaņā ar Starptautisko Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) kvalitātes kritērijiem un DIN 18035-6 standartu, kas nosaka sintētisko segumu kvalitātes prasības ārpustelpu sporta laukumiem. Regupol® celiņi ir piemēroti starptautiskām sacensībām, skolām un populārākajiem sporta veidiem. Šis segums ir neslīdošs, triecienu amortizējošs, ideāli piemērots profesionālo sportistu izvirzītajām prasībām.

 

Stadionu segumi
Ja jūs meklējat sporta segumu, kas piemērots vairākiem sporta veidiem, mēs piedāvājam daudzfunkciju sporta laukumu segumus, ko ieklāj ruļļos. Segumu ir viegli uzstādīt. Tas ir īpaši piemērots bumbu spēlēm stadionos, jo nodrošina ne tikai labu bumbas atlēkšanu, bet arī absorbē bumbas radīto troksni. Šis segums ir ļoti izturīgs, kas nenolietosies, pat ja tiks izmantots intensīvi. Rūpīgi atlasīts materiāla sastāvs, nevainojami ražošanas procesi un profesionāla uzstādīšana nodrošina augstus kvalitātes un drošības standartus. Šim segumam ir arī plaša krāsu izvēle, tādējādi sporta laukumi kļūs neordinārāki un pievilcīgāki.
Stadionu segumi

 

Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.