Atlasīt pēc ražotāja Fairtex

Fairtex 1971. gadā dibināja Filips Vongs (Philip Wong), kuram cīņa bija ne tikai sports, bet arī dzīvesveids. Fairtex ātri kļuva par līderi cīņas sporta inventāra pārdošanā, kā arī novērsa jaunos Taizemes vīriešus no noziedzības, narkotikām un palīdzēja taizemiešu boksam kļūt populārākam.

Vairums jauno produktu, piemēram, boksa cimdi un maisi, ir Bangplī (Bangplee) nometnē ilgstoši veikto pārbaužu rezultāts. Bangplī taizemiešu boksa treniņnometne bija viena no pirmajām nometnēm, kuru varēja apmeklēt ārzemnieki un sievietes, lai tādējādi apgūtu šo cīņas mākslu. Pirmās taizemiešu boksa nometnes Amerikā tika organizētas 1990. gadā Arizonas un Kalifornijas štatos.

Šobrīd Fairtex produkciju pārdod visā pasaulē un tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām un uzticamākajām cīņas sporta nozarē.

Mutes aizsargi

Zobu aizsargs Fairtex

21,95 €
Ortozes un saites u.c.

POTĪTES AIZSARGS Fairtex AS1

26,00 €
Ortozes un saites u.c.

ELKOŅU AIZSARGI Fairtex EBE1

26,00 €
Cimdi

BOKSA CIMDI FAIRTEX TGT1

59,00 €
MMA cimdi

MMA CIMDI SPARINGAM FAIRTEX FGV17

69,00 €
Ķiveres

Aizsargķivere Fairtex HG6

83,00 €
Cimdi

BOKSA CIMDI FAIRTEX BGV1 SARKANI

89,00 €
Cimdi

BOKSA CIMDI FAIRTEX BGV1 ZILI

89,00 €
Cimdi

BOKSA CIMDI FAIRTEX BGV1 MELNI

89,00 €
Cimdi

BOKSA CIMDI FAIRTEX BGL6 SARKANI

89,00 €
Cimdi

BOKSA CIMDI FAIRTEX BGL6 ZILI

89,00 €
Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.