Atlasīt pēc ražotāja Marbo Sport

“Mēs neticam sakritībām, mēs ticam smagam darbam”, saka Marbo-Sport produktu izgatavotāji, kuri dibināja uzņēmumu pirms 30 gadiem Polijā. Uzņēmums ražoja klasiskos sporta komplektus mājas apstākļiem un koncentrējās uz vēlmi palīdzēt cilvēkiem uzlabot ķermeņa formu, neizejot no mājām. Sistemātiski palielinot produktu klāstu, uzņēmuma mērķis ir nodrošināt sportistus ar inventāru treniņiem gan mājas apstākļos, gan trenažieru zālēs, gan gatavojoties sacensībām.

Tas ir šis ceļš, kas mūs ir novedis līdz punktam, kurā esam šodien. Kultūrisms ir kļuvis ne tikai par lielāko aizraušanos, bet arī jomu, kurā Marbo veiksmīgi specializējas. Šobrīd lielais un triecienizturīgais produktu klāsts iekļauj mājas fitnesa inventāru, pusprofesionālās un profesionālās līnijas, kā ar inventāru cīņas sportam.

  •      Soli,
  •      Spēka un brīvo svaru trenažieri,
  •      Daudzfunkcionālie trenažieri,
  •      Statīvi, svaru stieņi u.c.
Boksa maisi

BOKSA MAISS MARBO 130 x 45 CM

85,00 € 97,00 €
Boksa maisi

BOKSA MAISS MARBO 150 x 45 CM

99,00 € 125,00 €
Boksa maisi

BOKSA MAISS MARBO 180 x 45 CM

124,00 € 139,00 €

HANTEĻU STATĪVS MARBO MF-S002 IZMĒRS 3

649,00 €
Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.