Skolas

Vingrošanas aprīkojums

Skolas

Vingrošana ir sporta veids, kurā par olimpiskajiem čempioniem nereti kļūst vidusskolnieki, tādēļ vingrošanas aprīkojumam būtu jābūt katrā skolā. Mēs piedāvājam profesionālo vingrošanas aprīkojumu līdzsvara baļķi, līdztekas, tramplīni. Mūsu sortimentā ietilpst arī aprīkojums bērnu vingrošanai – matrači, vingrošanas sienas, virves, riņķi, zirgi. Papildus piedāvājam arī aprīkojumu vingrošanai, kurā sportisti apvieno aerobikas vingrojumus ar deju kustībām, izmantojot tramplīnus, bumbas, elastīgās lentes.

Futbols

Handbols

Volejbols

        Skolas

      Skolas

      Skolas

Futbols – pasaules populārākais sporta veids, ko var spēlēt gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Mēs nodrošinām ar Molten un Select aprīkojumu. Sortimentā ir vārti, tīkli, bumbas un futbola aksesuāri.

Handbolam piedāvājam pārvietojamos un stacionāros vārtus, tīklus, aksesuārus, kā arī plašu Molten un Select bumbu klāstu.

Manfred Huck – tīklu ražošanas līderis Eiropā. Nodrošinām ar kvalitatīvu un plašu produktu klāstu.

Aerobika

Skolas

Veselība – viena no lielākajām vērtībām, par kuru jārūpējas jau kopš agras bērnības. Neatkarīgi no slodzes intensitātes jebkura fiziskā nodarbe nodrošina labu fiziskās sagatavotības līmeni un muskuļu tonusu. Skolās tiek organizēti aerobikas un vingrošanas treniņi, kas parasti palielina meiteņu skaitu sporta nodarbībās. Meiteņu aerobikas treniņiem mēs piedāvājam hanteles, stieņus, riņķus, vingrošanas nūjas, jogas bumbas un paklājus. InSPORTline un Togu ir vieni no labākajiem aerobikas un vingrošanas zīmoliem, to produkcijai ir visi starptautiskie drošības un kvalitātes sertifikāti.

Basketbols

Galda teniss

Vieglatlētika

Skolas

Skolas

   Skolas

Mēs piedāvājam Sure Shot (Oficiālais FIBA partneris), Spalding (Oficiālais Turkish Airlines Eirolīgas partneris) ražotos pārvietojamos un stacionāros basketbola statīvus, vairogus, stīpas, tīklus un bumbas.

Galda tenisam kļūstot populārākam arvien vairāk skolu un brīvā laika centru izvēlas iegādāties tenisa galdus. Augstākās klases Sponeta un Cornilleau ražotie galdi ir lieliski piemēroti spēlēšanai gan iekštelpās, gan brīvā dabā.

Sortimentā ietilpst arī plašs rakešu un bumbiņu klāsts.

Vieglatlētika ir visvairāk kultivētais sporta veids skolās un citās mācību iestādēs. Mēs nodrošinām ar visu nepieciešamo aprīkojumu skriešanai, šķēpmešanai, diska un vesera mešanai, kā arī lodes grūšanai. Uzstādām arī mešanas sektorus un drošības tīklu aprīkojumu.

Brīvdabas trenažieri

Trenažieri

Garderobes

Skolas

Skolas

Skolas

Ar katru dienu ielu vingrošana un brīvdabas trenažieri kļūst arvien populārāki, tie nodrošina iespēju nodarboties ar fiziskajām nodarbībām svaigā gaisā.

Mūsdienās skolas kļūst arvien modernākas. Šodien tajās jau ir sastopami skrejceliņi, eliptiskie trenažieri, velotrenažieri, airēšanas trenažieri. Klientiem piedāvājam hanteles, svaru stieņus, bloku trenažierus utt.

Piedāvājam klientiem optimālo risinājumu konkrētajai telpai un kvalitatīvākās mēbeles.

Cits aprīkojums

Mums ir plašs aprīkojuma klāsts sporta nodarbībām skolās – hronometri, lecamauklas, medicīniskās bumbas utt. Katram klientam piemeklējam vajadzībām atbilstošu risinājumu, ja neatradāt sev interesējošu aprīkojumu, sazinieties ar mūsu pārstāvi un mēs atradīsim risinājumu!

Product added to wishlist
Product added to compare.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.